bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

26. maijā, Rīgā, Rīgas 37. vidusskolā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts jaunākajā, D grupā
(2008. gadā dzimuši un jaunāki). Mūsu jaunās galda tenisistes izcīnīja medaļas visās trijās disciplīnās.

Elīza Kučinska ar ļoti labu sniegumu izcīnīja 2. vietu meiteņu vienspēlēs, finālā piekāpjoties turnīra
galvenajai favorītei, gadu vecākajai un daudz pieredzējušākajai Franciskai Liniņai (Preiļu BJSS) ar
rezultātu 0:3.

Tāpat 3. vietu izcīnīja Elīza Manavicka, kas aizvadīja daudz ļoti smagu maču, bet beigās
spēja parādīt labu spēli un izcīnīja 3. vietu. Viena no smagākajām spēlēm izvērtās ceturtdaļfinālā, kur Elīza
smagā spēlē ar rezultātu 3:2 uzvarēja vienu no godalgoto vietu galvenajām favorītēm Valēriju Kosenko
(GTK Namejs, Rīga). Jāpiemin, ka abas mūsu meitenes tikās savā starpā pusfinālā, kur bija ļoti līdzīga
spēle, bet visās trijās seta galotnēs veiksmīgāk nospēlēja Elīza Kučinska, uzvarot spēli ar rezultātu 3:0.

Tāpat abas mūsu meitenes izcīnīja 2. vietu meiteņu dubultspēlēs, finālā smagā cīņā, būdamas tuvu
sensācijai, tikai ar rezultātu 2:3 piekāpjoties galvenajām favorītēm Franciskai Liniņai (Preiļu BJSS) un
Valērijai Kosenko (GTK Namejs).

Jauktajās Dubultspēlēs Elīzai Kučinskai kopā ar Ivo Lubānu (Laimīte, Rīga) 2. vieta, finālā ar rezultātu 0:3
piekāpjoties nomināli daudz spēcīgākam pārim Kristiānam Kivleniekam un Franciskai Liniņai no Preiļu
BJSS.

Elīzai Manavickai kopā ar Maksimu Muzičuku (Laimīte, Rīga) 3. vieta. Jāpiemin, kas šis pāris
pusfinālā bija tuvu galvenajam turnīra pārsteigumam, spēlējot pret jau pieminētājiem Kristiānu
Kivlenieku un Franciksu Liniņu no Preiļiem. Elīza un Maksims šajā spēlē bija vadībā 2:0, nākamie divi seti
arī bija ļoti līdzīgi, bet diemžēl tie tika zaudēti, un rezultāts tika izlīdzināts, 2:2. Piektajā, izšķirošajā setā
Elīzai un Maksimam bija viena mačbumba pie rezultāta 10:9, bet diemžēl šo iespēju neizdevās izmantot,
un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 10:12.