15. un 16. aprīlī, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā, norisinājās Latvijas čempionāta atlases sacensības jauniešiem 64 lauciņu dambretē, kur par tiesībām uz finālu cīnījās U8, U10, U13 un U16 grupu meitenes un zēni.

Izspēle notika pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar apdomas laiku uz katru mikromača partiju 15 minūtes + 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Finālā, kurš norisināsies Rīgas 6. vidusskolā no 4. līdz 7.maijam, tiesības spēlēt ieguva atlases sacensību katras grupas pirmo septiņu vietu ieguvēji.

U8 meiteņu grupā ceļazīmes uz Latvijas čempionāta finālu izcīnīja Rebeka Rīna, Anna Biruma, Marlēna Gudēvica Liepiņa, Enija Pekstiņa, Keita Davidova, Elīza Saklaure un Velta Urmane.

U8 zēnu grupā Latvijas čempionāta finālā varēs spēlēt Nils Paņko, Pauls Paņko, Ernests Kalvāns, Dāvis Brolis, Matīss Savickis, Matīss Rimicāns¸ Dzintars Roga.

U10 meiteņu grupā ceļazīmes uz Latvijas čempionāta finālu izcīnīja Luīze Gudēvica Liepiņa, Ramona Serpāne, Rēzija Rīna, Anna Radionova, Katrīna Valtere, Rūta Arāja un Lote Soma Sakne.

U10 zēnu grupā Latvijas čempionāta finālā varēs spēlēt Aleksandrs Petrovs, Maksims Novickis, Ivans Bogdanovs, Artemijs Bogdanovs, Marks Paegle, Rodions Piļipčuks, Pāvels Protopopovs.

U13 vecuma grupā meitenēm Latvijas čempionāta finālā iekļuva  Milana Fideline, Natalija Paškova, Evelīna Orlovska, Zane Lea Zunda, Linda Malinovska, Liene Malinovska, Barbara Vanaga.

U13 zēnu grupā par Latvijas čempionāta finālistiem kļuva Kārlis Kalējs, Roberts Maikūns, Eduards Betlers, Arvo Krebe, Iļja Trasko, Ņikita Vorotņikovs, Martinas Masanauskas.

U16 meiteņu grupā tiesības spēlēt Latvijas čempionāta finālā ieguva Valda Vasariete, Amanda Švirkste, Taiga Marija Matvejeva, Anete Rūta Rotgalve, Keita Enija Platā, Renāte Kalniņa un Terēze Stepiņa.

U16 zēnu grupā Latvijas čempionāta finālā iespējas cīnīties būs Evertam Rūdolfam Lepsim, Robertam Serpānam, Aleksandram Tabunovam, Aleksandram Paškovam, Kirilam Gavlasam, Nikam Ēķim un Rihardam Raginskim Repšem.

REZULTĀTI

U8 MEITENES