bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

11.-12. februārī, Iecavā, norisinājās Latvijas Republikas 2023. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā C grupā (2010. gadā dzimuši un jaunāki). Divu dienu čempionāts izvērtās ar spraigām cīņām, un skaistām spēlēm bagāts. Šajā čempionātā piedalījās arī 7 Bauskas BJSS audzēkņi.

Mūsu lielākā cerība šajā čempionātā bija Marta Grigus, kas bija viena no pretendentēm uz medaļām. Šīs cerības pilnībā attaisnojās. Marta kopā ar Selīnu Tapiņu (Dienvidkurzemes SS) demonstrēja pārliecinošu sniegumu visa čempionāta laikā, un izcīnīja čempiones titulu meiteņu dubultspēlēs. Pusfinālā cīņa bija spraiga, un izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:2 pret Anastasiju Zibunovu (GTK Baltais) un Mariju Izuļenu (V.G. ALEF). Bet finālā ar rezultātu 3:0 pārliecinoši tika pārspētas Airita Barsukova (Dienvidkurzemes SS), un Gabriela Signija Gurska (Dienvidkurzemes SS).

Share
Archives