bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Bauskas BJSS U-16 basketbolisti no 2023.gada 7. līdz 8.janvārim piedalījās Basketbola kluba “Trakai” organizētajā starptautiskajā turnīrā 2006-2007.g. dzimušiem zēniem.

Turnīrā startēja 6 komandas : BAUSKAS BJSS, SALASPILS SPORTA SKOLA (LV), AZS PWSZ SKIERNIEWICE (POLIJA), ŽALGIRIS KM, ŠIAULIŲ KM „SAULĖ“, TRAKŲ KKSC (LT).

Savā grupā, pirmajā spēļu dienā, tika uzvarēta AZS PWSZ SKIERNIEWICE komanda, bet piekāpāmies SALASPILS SPORTA SKOLAS komandai.

Otrajā sacensību dienā, lai spēlētu par pirmo vietu, bija jāuzveic turnīra organizatorus TRAKŲ KKSC, kurus pārspēt šoreiz neizdevās. Piekāpjoties TRAKŲ KKSC komandai, turnīrā spēlējām par 3.vietu ar ŠIAULIŲ KM „SAULĖ“.

Bauskas BJSS komanda turnīrā izcīnīja 3.vietu. Komandā spēlēja – Jānis Barāns, Maikls Burmistrovs, Ervīns Eisaks, Markuss Kardovičs, Rūdolfs Puloks, Dāvis Smiltnieks, Gustavs Škutāns un Harijs Vītiņš. Trenere Līga Rimševica.

Paldies visiem, kuri atbalstīja!

Share
Archives