bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

No 13.05. līdz 15.05. Tallinā notika lielākais florbola turnīrs Baltijas valstīs ”Tallink Floorball – 2022”, kurā piedalījās Bauskas BJSS florbolisti. Kopumā turnīrā ņēma dalību 60 komandas no četrām Baltijas jūras valstīm. Baušķenieki uz turnīru devās ar trīs komandām, 2010. g., 2008. g. un 2004. g. dzimušie zēni ( kopā 43 florbola nodaļas audzēkņi).

2010.g. dz. puišiem  šis bija pirmais turnīrs ārpus Latvijas. Puiši godam aizstāvēja Bauskas BJSS godu un izcīnīja 3.vietu. Zēni veiksmīgi tika galā ar satraukumu. Grupā tika uzvarēta ”Sparta Team” no Igaunijas 7:3 un piedzīvots zaudējums ar 5:8 ”M-Team” no Somijas. ½ finālā puiši cīnījās ar FK ”Kurši” no Latvijas – zaudējums 2:7. Spēle par 3.vietu baušķenieki aizraujošā cīņā izcīnīja uzvaru 2:1 un bronzas medaļas, pret somu komandu Salibandy Team Musta. Komandā spēlēja – Reinis Laugalis, Ritvars Āns(C), Matīss Pļevoks, Kārlis Erenbots, Jēkabs Malkavs, Oskars Kaspers, Oskars Djačuks, Marks Matuzonis, Dāvis Apinis, Aksels Aleksandrovs, Jānis Romanovskis, Markuss Žilinskis, Gustavs Marčus, Marks Kristians Murelis, Treneris Ingus Panteļejevs.

2008.g.dz. komanda turnīru uzsāka pārliecinoši, grupā izcīnītas četras uzvaras (6:5 pret Era Vikingit/sininen(Somija), EMU SK (Igaunija) 6:1, FBK SĀC (Latvija) 6:0 un Kangasalan Urheilijat-68 (Somija)9:2 ) un pārliecinoša 1.vieta grupā. ¼ finālā Bauskas BJSS turpināja demonstrēt pārliecinošu sniegumu, ar 8:2 pārspēta Ilves Salibandy/GR (Somija). ½ finālā bija jātiekas ar turnīra vieniem no favorītiem, somu komandu EraVikingit, aizraujošā un emocijām bagātā cīņā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums 2:3!!! Spēlē par 3.vietu, pret Jogeva SK Tahe (Igaunija), puišiem pietrūka emocijas, galvās vēl bija ½ fināla sāpīgā neveiksme. Rezultātā zaudējums 5:7 un 4.vieta. Vecuma grupas turnīra rezultatīvākie spēlētāji bija Bauskas BJSS pārstāvji, Artis Upītis ( 14+10) 24 p. un  komandas kapteinis Artis Duklavs  (15+8) 23 p. Vēl komandā spēlēja – Gustavs Zviedris, Markuss Kaņeps, Kristers Turķis, Dāvis Apinis, Aksels Aleksandrovs, Jānis Bidzāns, Rinalds Jānis Leitāns, Markuss Nikolajs Trofimovs, Kristers Rudevics, Dāvis Černajs, Valters Ozoliņš, Renārs Kalniņš, Ralfs Dubaņevičs, Adrians Stulpins, Kristaps Irbinskis. Treneris Agris Grandovskis.

  2004.g. -2005.g. grupā Bauskas BJSS komanda turnīru sāka ar divām uzvarām, 6:2 pret SB Hirvensalo (Somija) un 3:0 pret Igaunijas U-19 izlasi, tālāk sekoja zaudējums 0:2 pret somu  EraVikingit/Akatemia. ¼ finālā baušķenieki neatstāja cerības Ogres Vilkiem, pārliecinoša uzvara 5:0 un vieta ½ finālā! ½ finālā pretī stājās vēl viena komanda no Latvijas FBK Valmiera. Spēle bija līdzīga, bet veiksme šoreiz nebija baušķenieku sabiedrotā, zaudējums pēcspēles metienos 2:3 un jāspēlē par 3.vietu pret Ķekavas Bulldogiem. Bauskas BJSS vīri parādīja cīnītāju raksturu un izcīnīja uzvaru 3:1 un bronzas medaļas!!! Komandā spēlēja – Gustavs Pļevoks (C), Artis Černovskis, Rainers Bodnieks, Ralfs Akmentiņš, Renārs Cimermanis, Kristers Ķūrēns-Repša, Deniss Afanasjevs, Valdis Valters Vanags, Rihards Jovaišs, Kristers Šumila, Pāvels Seredickis, Ervīns Zīle, Kristians Čakāns, Kaspars Čakāns, Niks Daniels Bosakovs, Rihards Jovaišs. Treneris Normunds Grunckis.

Piedaloties starptautiskajā turnīrā, Bauskas BJSS audzēkņi guva neatsveramu pieredzi, kura noderēs turpmākajā spēlētāju karjerā un puišu sportiskajā izaugsmē.

Florbola nodaļa saka lielu Paldies bērnu vecākiem !

Paldies BJSS kolektīvam !

Paldies Novada transporta nodaļai un šoferim Ojāram !


Share
Archives