bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Sestdien, 19. februārī, Pilsrundāles vidusskolas sporta zālē, notika pēdējo gadu lielākais galda tenisa turnīrs Rundāles pagastā. Turnīrā piedalījās 23 spēlētāji no Bauskas un Jelgavas novadiem.

Pārliecinošu Uzvaru turnīrā izcīnīja Bauskas BJSS audzēkne Daniela Kučinska, kas finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Valēriju Bobrovņikovu. Spēlē par 3. vietu pārāks izrādījās Zigmants Gulbis, kas ar rezultātu 3:0 pārspēja Vilni Gailumu. Nākošās divas vietas savā starpā sadalīja abas divas jaunās Bauskas BJSS spēlētājas Elīza Kučinska un Elīza Manavicka. Ar rezultātu 3:0 pārāka bija Elīza Kučinska, kura izcīnīja 5. vietu, Elīza Manavicka ierindojās 6. vietā. Turnīrs tika aizvadīts ar daudzām skaistām cīņām un izspēlēm!

Dalībnieku apbalvojumi tika sadalīti pa vecuma grupām, sākot ar jauniešiem un beidzot ar veterāniem!

May be an image of indoor
May be an image of 15 people and indoor
May be an image of 15 people, people standing and indoor
May be an image of 20 people and indoor
May be an image of 9 people, people standing and indoor
May be an image of 8 people, people standing and indoor
May be an image of 13 people and people standing
Share
Archives