bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Bauskas BJSS galda tenisa komanda ir veiksmīgi startējusi 2021. gada Latvijas jauniešu komandu čempionātā galda tenisā. Ir izcīnītas 2 zelta, 3 sudraba, un 2 bronzas medaļas.

Par Latvijas čempioni kļuva mūsu Elīza Manavicka, kas kopā ar Montu Milzeri (Dartija) izcīnīja 1. vietu 2009. g. dz. un jaunākas meiteņu vecuma grupā. Otro zeltu medaļu izcīnīja Elīza Kučinska, kas kopā ar Valēriju Kosenko (GTK Namejs) pārspēja visas pretinieces 2007./2008. g. dz. meitenēm vecuma grupā.

Savu pirmo medaļu Latvijas čempionātos izcīnīja mūsu Kristiāna Anspoka, kas kopā ar Agnetu Smiltniece (Dienvidkurzemes sporta skola) ieguva 2. vietu 2007./2008. g. dz. vecuma grupā meitenēm.

Tāpat 2. vietu izcīnīja mūsu Renāts Asnpoks, kas kopā ar Benjaminu Emanuelu Pupiņu (Kuldīgas SS) izcīnīja 2. vietu 2009. g. dz. un jaunāki vecuma grupā zēniem. 2. vietu 2005./2006. g. dz. vecuma grupā izcīnīja Daniela Kučinska, kas kopā ar Elindu Kravinsku (Kuldīgas SS) demonstrēja stabilu un pārliecinošu sniegumu.

Divas bronzas medaļas un 3. vietu izcīnīja mūsu Marta Grigus un Monta Kvedare, kuras kā vienota komanda nodemonstrēja labu sniegumu, un pelnīti tika pie medaļām. Montai šī arī bija pirmā medaļa Latvijas čempionātos.

Elīza Kučinska (Bauskas BJSS), Valērija Kosenko (GTK Namejs), Kristiāna Anspoka (Bauskas BJSS), Agneta Smiltniece (Dienvidkurzmes sporta skola)
Elīza Manavicka (Bauskas BJSS), Monta Milzere (Dartija), Monta Kvedare (Bauskas BJSS), Marta Grigus (Bauskas BJSS).
Renāts Anspoks (Bauskas BJSS), pirmais no labās puses .
Bauskas BJSS galda tenisa komanda.
Share
Archives