bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Bauskas BJSS galda tenisa komanda ir veiksmīgi iesākusi 2021./2022. gada sezonu. 2. oktobrī, Uzvaras pamatskolas sporta zālē norisinājās sporta centra “Mēmele” kausa izcīņa galda tenisā.

Bauskas BJSS galda tenisistiem divas zelta medaļas un viena bronzas medaļa. Zēnu konkurencē 1. vietu izcīnīja mūsu jaunais, 11. gadus jaunais galda tenisists –  Renāts Anspoks. Renāts visa turnīra laikā demonstrēja pārliecinošu sniegumu, un pelnīti izcīnīja uzvaru. Otro zelta medaļu Bauskai izcīnīja Elīza Manavicka, kas ar savu stabilitāti un agresīvu spēli triumfēja visās spēlēs. 3. vietu meiteņu konkurencē izcīnīja Kristiāna Anspoka, kurai pavisam nedaudz pietrūka, lai izcīnītu otro vietu, spraigā mačā ar rezultātu 2:3 zaudēts Montai Milzerei (Dartija). Spēle par 3. vietu izvērtās ne mazāk dramatiska, bet iznākums jau bija par labu Kristiānai, ar rezultātu 3:2 izcīnīta uzvara pār Anastasiju Rudu (Dartija). Mūsu komanda uzsāks gatavošanos nākamajam turnīram – Latvijas jauniešu komandu čempionātam, kas norisināsies 9. oktobrī, Kuldīgā.

Share
Archives