bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Šovasar, dambretes nodaļa treniņprocesu aizvadīja aktīvi, aizvadot 3 treniņnometnes, kurās tika iekļautas ekskursījas, sacensības un citas aktivitātes.

Pirmā nometne norisinājās no 25. līdz 29.jūlijam, Pilsrundālē. Sportisti nometnes laikā apmeklēja dažādas vietas – Rundāles pili, Bauskas pili, vecpilsētu, kā arī piedalījās lekcijā par drošību pie ūdens.

Otrā nometne norisinājās no 8. līdz 12. augustam. Ārpus dambretes treniņiem, tika apmeklēts arī Bauskas muzejs, mērots pārgājiens gar Mūsas krastu, kā arī divas dienas treniņus vadīja LDF treneris – Guntars Purviņš.

Trešā nometne norisinājās no 18. līdz 22. augustam. Šajā nometnē, dambretes nodaļas audzēkņi bija pirmie, kuri apmeklēja Bauskas pelbaseinu. Nometnes laikā, sportistiem bija iespēja piedalīties Dāviņu pagasta sporta spēlēs, doties pārgājienos un piedalīties vēl daudz un dažādās aktivitātes, ko piedāvāja treneri nometnes ietvaros.

Share
Archives