bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

2020.gada 7.decembrī Būvniecības valsts kontroles birojs parakstīja aktu par Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas infrastruktūras objekta – administratīvā korpusa – sporta spēļu halles pieņemšanu ekspluatācijā.

Sporta hallē, kuras kopējā platība pēc ekspertīzes ir 3126,8 m², izvietotas Bērnu un jaunatnes sporta skolas administratīvās telpas, celiņš vieglatlētiem, lielā spēļu zāle basketbolam un volejbolam, ērta un plaša cīņu zāle cīņas veidu sportistiem, vieta rasta arī dambretes un šaha treniņiem.

Sportistiem ēka būs ērta – ir izbūvētas modernas ģērbtuves, dušas, tualetes, Lielajā zālē transformējamās tribīnēs vieta būs 250 skatītājiem.

Ar lepnumu sniedzam vizuālo foto ieskatu mūsu jaunajā sporta skolas hallē.

Foto – Edgars Namiķis

Bildes pilnā izmērā – https://www.bauskassportaskola.lv/galerija/postgallery/?gallery_id=5018

Share
Archives