bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Neskatoties uz to, ka sezona netika pabeigta līdz galam, un pavasarī  atcēla Latvijas mini-kadetu čempionātu, kur Bauska bija daudzu medaļu pretendentu lokā, mūsu komanda sezonu aizvadīja godam, tika izcīnītas daudzas medaļas un kausi dažādu rangu turnīros. Gan starptautiskajos un jauniešu turnīros, gan Latvijas čempionātos. Viens no pirmajiem dubultpanākumiem bija Latvijas jauniešu komandu čempionāts, kas norisinājās 12. oktobrī Birzgalē. Bauskai divi Latvijas čempionu tituli. Daniela Kučinska (Bauskas BJSS) kopā ar Lindu Ladusi (Rēzeknes BJSS) izcīnīja zelta medaļas 2004. gadā dz. un jaunāku vecuma grupā.  Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) kopā ar Montu Milzeri (Dartija) un Anastasiju Rudu (Dartija) izcīnīja zelta medaļas starp meitenēm 2008. gadu dz. un jaunāku vecuma grupā.

Daniela Kučinska (Bauskas BJSS) centrā pa kreisi. Kopā ar Lindu Ladusi (Rēzeknes BJSS).
Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) centrā pa labi. Kopā ar Montu Milzeri un Anastasiju Rudu (Dartija). Elīza parādīja komandas līderes cienīgu sniegumu, pārliecinoši uzvarot visās čempionāta spēlēs.

Tāpat mūsu jaunatnes komanda visu sezonu piedalījās 2019./2020. gada starptautiskajās jaunatnes STIGA sacensībās, kurā notika 5 posmi, un tur mūsu rezultāti kopvērtējumā arī var tikai priecēt. 2009. gadā dzimušas meitenes un jaunākas vecuma grupā no mūsu spēlētājām 1. vietu izcīnīja Elīza Kučinska, 2. vietu Elīza Manavicka, tāpat 4. vietu izcīnīja Marta Grigus, un 7. vietu izcīnīja Rebeka Krikšķūne. Elīza Kučinska izcīnīja 2. vietu arī vecākā vecuma grupā, 2007. gadā dzimušas un jaunākas. 2009. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem savā debija sezonā Renāts Anspoks kopvērtējumā izcīnīja sesto vietu. 2007. gadā dzimuši un jaunāki zēniem Arvīds Upenieks savā debijas sezonā izcīnīja 11 vietu 53 dalībnieku konkurencē.

2019. gada vasarā – augustā, Elīza Manvicka (Bauskas BJSS) debitēja Latvijas mini-kadetu izlases sastāvā Eiropas čempionātā, kas norisinājās Strasburgā, Francijā.
Latvijas mini-kadetu izlase Strasburgā, Francijā.

Latvijas 2020. gada čempionātā C grupā Elīzai Kučinskai (Bauskas BJSS) 2. vieta vienspēlēs, 2. vieta meiteņu dubultspēlēs, 2. vieta jauktajās dubultspēlēs. Elīzai Manavickai (Bauskas BJSS) 3. vieta vienspēlēs, 3. vieta meiteņu dubultspēlēs, 3. vieta jauktajās dubultspēlēs.

Šīs sezonas noslēgumā lielisku rezultātu uzrādīja Daniela Kučinska, kas Latvijas 2020. gada čempionātā sieviešu konkurencē izcīnīja augsto – 6. vietu.
Share
Archives