Noslēgušās gandrīz visas lielākās valsts un starptautiskās sacensības Latvijā. Kuplu medaļu ražu arī šogad iekrājuši Bauskas BJSS vieglatlēti. Ziemas un vasaras sezonā, U14, U16, U18, U20, U23 un pieaugušo konkurencē, izcīnītas kopā 25 zelta, 22 sudraba un 13 bronzas medaļas Latvijas čempionātos.

🔸U14 vecuma grupas jaunie vieglatlēti aizvadītajā sezonā izcīnīja 4 zelta, 2 sudraba medaļas,
🔸U16 vecuma grupas jaunie vieglatlēti izcīnīja 9 zelta, 7 sudraba un 8 bronzas medaļas,
🔸U18 vecuma grupas jaunie vieglatlēti izcīnīja 7 zelta, 5 sudraba,
🔸U20 vecuma grupas vieglatlēti izcīnījuši 2 zelta, 2 sudraba un bronzas medaļu,
🔸U23 vecuma grupas vieglatlēti izcīnījuši zeltu, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas,
🔸Pieaugušo grupā vieglatlēti izcīnījuši 3 zelta, 3 sudraba un bronzas medaļu.

🔹Izcīnītās medaļas 🏅pa disciplīnām:
Barjerskriešanas disciplīnās izcīnītas kopā 10 dažāda kaluma medaļas,
Lēkšanas disciplīnās izcīnītas kopā 23 dažāda kaluma medaļas,
Mešanas disciplīnās izcīnītas 2 medaļas,
Skriešanas disciplīnās 1 medaļa,
Daudzcīņās 12 dažāda kaluma medaļas.

🔹Baltijas čempionātos U16, U18, U20 un pieaugušo konkurencē, izcīnītas 3 zelta, 2 sudraba un 5 bronzas.
🔹U14 vecuma grupā medaļām bagātākie ir Ņikita Kozlovs ar 2 zelta un Nikola Trasūna ar 2 zelta medaļām,
🔹U16 vecuma grupā medaļām bagātākais ir Andris Skadiņš ar 6 zelta, 1 sudraba un 3 bronzas medaļām. Baltijas U16 čempionātā izcīnījis zelta un sudraba medaļu. Meitenēm medaļām bagātākā ir Anna Gabriela Hofmane ar 2 zelta, 3 bronzas medaļas. Baltijas U16 čempionātā izcīnīta zelta medaļa.
🔹U18 vecuma grupā medaļām bagātākais ir Kristiāns Lauva ar 7 zelta, 3 sudraba. Baltijas 🔹U18 čempionātā izcīnījis zeltu, 2 bronzas. Jaunietēm medaļām bagātākā ir Gerda Kerija Dreimane ar zeltu un 2 sudraba medaļām.
🔹U20 vecuma grupa medaļām bagātākais ir Rinalds Smilga ar 2 zelta, 2 sudraba un bronzas medaļu. Baltijas U20 čempionātā bronzas medaļa un pieaugušā Baltijas čempionātā arī bronzas medaļa.
🔹U23 vecuma grupā medaļām bagātākā ir Kitija Frolova ar zelta un sudrabu medaļu.
🔹Pieaugušo grupā medaļām bagātākais ir Emīls Rūgums ar zelta un 2 sudraba medaļām. Sievietēm medaļām bagātākā ir Solvita Dzilnava ar 2 sudraba medaļām. Baltijas pieaugušo čempionātā bronzas medaļa.

🏆Paldies mūsu sporta skolas treneriem, Ilonai Dramačonokai, Solvitai Dzilnava, Lindai Jakutāvičai, Ilzei Ladusānei, Ainai Indriksonei, Aivaram Solzemniekam, Vilnim Zariņam, Mārtiņam Rūgumam un Raivim Maķevicam.

Rakstu sagatavoja – Raivis Maķevics.