bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

25. janvārī noslēdzās Bauskas novada sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas turnīrs basketbolā, kas ilga 2 mēnešu garumā.

Turnīrā piedalījās komandas no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada.

Sīvā cīņā  bronzas godalgu izcīnīja Iecavas novada “Kluburi” komandas pārstāvji ar rezultātu 81:73, uzveicot “Cerauksti”.
Fināla spēlē par pirmo vietu cīnījās “RS Auto Parts” un “BJSS” komandas, kurā pārliecinoši 97:75 virsroku ņēma Jauniešu komanda “BJSS”, izcīnot “Mēmeles kausu” un ierindojot “RS Auto Parts” komandu 2. vietā. 
Pasākuma noslēgumā apbalvoja arī labākos turnīra spēlētājus. Rezultatīvākais bija spēlētājs Renārs Rupkus. Par precīzāko trīspunktu metienu realizētāju atzina Kārli Niedru, savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju nosauca Aldi Beitiņu.

[ngg src=”galleries” ids=”71″ display=”basic_thumbnail”]

 

Share
Archives