bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Prāta spēļu olimpiādi “Bauska-2019” 30. oktobrī aizvadījusi dambretistu saime. Uz rudens čempionāta 7.turnīru tika aicināti 2001.gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki. Čempionātā piedalījās 20 dalībnieki, kuri pārstāvēja Bauskas 2.vidusskolu, Pilsrundāles vidusskolu un Kandavas LT Saulaines TS , kā arī labākie no U-15 vecuma grupām. Dalībnieki sacentās kopējā grupā aizvadot 7 kārtas.

Visās četrās vecuma grupās savu spēles prasmi izdevās pierādīt deviņgadīgajiem – Elīnai Arājai un Robertam Maikūnam. U-9 vecuma grupas čempione Elīna U-15 vecuma grupā izcīnītai sudraba medaļai šodien 12 dalībnieču konkurencē “pārspēja sevi” , izcīnot pirmo vietu. U-9 grupas čempions Roberts sudraba medaļām cīņās ar U-12 un U-15 vecumu grupu zēniem šoreiz mājup devās ar bronzas godalgu par izcīnītu trešo vietu. Tā nu sagadījās, ka savus medaļu krājumus papildināja viss U-15 grupas labākais trijnieks. Atkal pirmo vietu izcīnīja Reinis Štāls, bet otrajā vietā ierindojās Denijs Vilhelms Krauklis. Jaunietēm U-15 grupā izcīnītai “bronzai” 2.vidusskolas meitene Alise Ūbele šoreiz pavienoja sudraba medaļu izcīnot otro vietu. Jāpiezīmē, ka Alise un vēl piecas dalībnieces sacensības noslēdza ar vienādu rezultātu un vietu sadalījums tika noteikts pēc papildus koeficienta. Trešajā vietā ierindojās pilsrundāliete Katrīna Krūmiņa.. Komandu vērtējumā uzvarēja Pilsrundāles vidusskolas dambretistu “trio” Ņikita Skadorva, Katrīna Krūmiņa un Juta Bičevska, tikai pēc papildkoeficienta apsteidzot Kandavas LT Saulaines TS dambretistus Emīlu Arti Elmani, Oksanu Paegli un Līgu Katrīnu Dičperi. Trešā un ceturtā vietā ierindojās Bauskas 2.vidusskolas dambretisti. Olimpiādes kopvērtējumā pēc dambretistu cīņām pārliecinoša līdere ir Bauskas 2.vidusskola – 150 punkti. Uz otro vietu izvirzījusies Pilsrundāles vidusskola 131 punkts par 5 punktiem apsteidzot Vecsaules pamatskolu. Olimpiādes turpinājumā tiks aizvadīti trīs šaha turnīri 6.,13.un 20.novembrī pirmo-ceturto klašu, piekto-devīto un desmito-divpadsmito klašu grupās.

Rakstu sagatavoja Māris Bergs.

[ngg src=”galleries” ids=”56″ display=”basic_thumbnail”]

Share
Archives