bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Liepājas Olimpiskajā centrā, 12.-13.janvārī, norisinājās Latvijas 2019. gada jaunatnes čempionāts galda tenisā C grupā (2006. gadā dzimuši un jaunāki), kur startēja arī četras Bauskas BJSS spēlētājas – Elīza Kučinska, Elīza Manavicka, Monta Kvedare un Martas Grigus.2010. gadā dzimušas Monta un Marta parādīja labu cīņas sparu, un ieguva vērtīgu pieredzi. Bet abas 2009. gadā dzimušas Elīzas, neskatoties uz daudz jaunāku vecumu, jau šajā turnīrā parādīja labus rezultātus. Kopā šajā čempionātā piedalījās 22 spēlētājas.

Pirmo medaļu izcīnīja Elīza Kučinska, kas meiteņu vienspēlēs ieguva 3.vietu. Elīza negaidīti ceturtdaļfinālā apspēlēja favorīti no Kuldīgas Elindu Kravinsku, kas atrodas arī augstāk reitingā. Elīza Manavicka arī parādīja labu sniegumu, un izcīnīja augsto 7. vietu.
Pēc meiteņu vienspēlēm norisinājās meiteņu dubultspēles, kur abas Elīzas arī parādīja ļoti labu sniegumu, un izcīnīja vēl divas medaļas Bauskai, iegūstot 3.vietu.
Elīza Kučinska (Bauskas BJSS) – 3.vieta meiteņu vienspēlēs.  3.vieta meiteņu dubultspēlēs ar Elīzu Manavicku.
Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) – 7.vieta meiteņu vienspēlēs.  3.vieta meiteņu dubultspēlēs kopā ar Elīzu Kučinsku.

[ngg src=”galleries” ids=”14″ display=”basic_thumbnail”]

Share
Archives