bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Vieglatlētikas sezonai uzņemot apgriezienus, vairāk kā 200 sportistu no visas Latvijas sestdien, 5.janvārī, pulcējās Jēkabpilī. Kur jau 13.reizi notika tradicionālās telpu sezonas atklāšanas sacensības „Daugava 2019”. Veiksmīgi starti arī vairākiem Bauskas Bērnu un Jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportistiem.

60 metru barjerskrējienā ar šosezon ātrāko laiku Latvijā, 8,09 sekundēm uzvarēja Emīls Rūgums. E. Rūguma arī laboja sacensību rekordu, kurš no 2014. gada piederēja Jānim Jansonam. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Emīla brālis Mārtiņš Rūgums, viņš finišu sasniedza pēc 8,59 sekundēm. Augstlēkšanā, pārvarot 1,97 metrus augsto latiņu, trešo vietu izcīnīja Dāvids Kutra.

Savukārt sieviešu konkurencē veiksmīgi startēja Amanda Savicka. Amanda uz goda pjedestāla kāpa trīs reizes. Tāllēkšanā 5,35 metrus tālais lēciens bija trešais labākais starp visām tāllēcējām, bet lodes grūšanā ar 11,01 metrus tālu grūdienu A. Savicka izcīnīja otro vietu. Trešo reizi uz goda pjedestāla A. Savicka kāpa pateicoties uzvarai 60 metru barjerskrējienā. Viņas rezultāts 8,95 sekundes ir sportistes jauns personīgais rekords, kā arī šobrīd labākais rezultāts Latvijā. Sievietēm 60 metru sprintā sesto vietu izcīnīja Madara Lungeviča, no Vecumnieku novada.

Nākamie starti vieglatlētiem paredzēti 12. janvārī Liepājā, Sportland kausa pirmajā posmā, bet nedēļu vēlāk 19. janvārī labākie mūsu novada un valsts vieglatlēti sacentīsies starptautiskajās sacensībās Katrīnas Kauss, kas notiks Kuldīgā.

 

Rakstu sagatavoja: Renārs Burgevics

[ngg src=”galleries” ids=”7″ display=”basic_thumbnail”]

Share
Archives