bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Aizvadītajā nedēļā Bauskas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas vieglatlēti turpinot, gatavoties sezonas svarīgākajām sacensībām aizvadījuši sacensības Liepājā un Ogrē. Neizpalika arī medaļas un vairāki atzīstami rezultāti.

  1. janvārī Ogres sporta centrā notika atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai, jeb 2006. un 2007. gadā dzimušiem sportistiem. Pamatīga medaļu raža Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņiem. Kopā izcīnītas piecas zelta, piecas sudraba un četras bronzas medaļas. Dubultuzvara 40 metru barjerskrējienā meitenēm. Uzvaru izcīnīja Tīna Jakubone, bet tikai septiņas sekundes simtdaļas atpalika Sanija Maskale. S. Maskalei arī sudrabs 30 metru sprintā un bronzas medaļa lodes grūšanā. Savukārt zeltu lodes grūšanā izcīnīja Keitija Liepa ar rezultātu 10,29 metri. Augstlēkšanā meitenēm viss pjedestāls Bauskai! Pārvarot 1,35 metrus augstumā novietoto latiņu uzvaru, izcīnīja Denīze Rence. Otrā vieta pārvarot 1,30 metru augstumu Artai Marijai Dreimanei, bet trešā vieta ar tādu pašu rezultātu, bet lielāka lēcienu skaita dēļ Annai Sibillai Pumpurei. Zēniem pirmo vietu 30 metru sprintā izcīnīja Raivis Rampāns, bet trešais ātrākais bija Adrians Hildebrants. A. Hildebrants izcīnīja arī otro vietu 40 metru barjerskrējienā pārspējot trešo vietu izcīnījušo Atvaru Ernestu Paļuli, kuram uzvara lodes grūšanā. Visbeidzot zēniem 600 metru skrējienā otrā vieta ar rezultātu 1 minūte 55,24 sekundes Ņikitam Kozlovam.

Pieaugušo un U18 vecuma vieglatlēti, sestdien 12. janvārī pulcējās Liepājā, kur Liepājas Olimpiskā centra manēžā risinājās „Sportland” kausa pirmais posms. Vairāki veiksmīgi starti arī mūsu novadu sportistiem.

Tāllēkšanā, jau pirmajā mēģinājumā izpildot 6,70 metrus tālu lēcienu, trešo vietu izcīnīja Dāvids Kutra. Veiksmīga diena arī mūsu barjersprinterēm. 60 metru barjerskrējienā sievietēm ar jaunu sezonas labāko rezultātu Latvijā 8,88 sekundes pirmo vietu izcīnīja Ilona Dramačonoka. Līdzšinējā sezonas līdere Amanda Savicka finālā atpalika tikai 2 sekundes simtdaļas un ar rezultātu 8,90 finišēja otrā. Tiesa Amanda joprojām ir sezonas līdere, bet juniorēm, jo viņas rezultāts ir šosezon labākais Latvijā U20 vecuma grupā. U18 vecuma grupā otrā vieta 60 metru barjerskrējienā Kristapam Sunteikam ar rezultātu 8,69 sekundes. K Sunteikam arī ceturtā vieta tāllēkšanā ar rezultātu 6,31 metri, no trešās vietas atpaliekot nieka sešus centimetrus. Visus sacensību rezultātus var apskatīt Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā. Nākamie starti mūsu novadu vieglatlētiem paredzēti jau nedēļas nogalē. 19. janvārī starptautiskajās sacensībās Katrīnas Kauss, kuras notiks Kuldīgā, bet nedēļu vēlāk 25. un 26. janvārī tiks sadalītas šosezon pirmās Latvijas čempionu medaļas, Latvijas čempionātā daudzcīņā.

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_thumbnail”]

Rakstu sagatavoja: Renārs Burgevics

Share
Archives