bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

 Bauskas novada sportistiem veiksmīgi starti sezonas pirmajās sacensībās Ventspilī un Šauļos.

Kā ierast katru gadu neilgi pirms ziemassvētkiem, Lietuvā notiek sacensības vieglatlētikas daudzcīņā „Ziemassvētku Kauss”. Nereti tajās piedalās arī Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi. Arī šis gads nebija izņēmums, 13. decembrī, Šauļos, veiksmīgi savu pirmo daudzcīņu šosezon aizvadīja Gerda Kerija Dreimane. Startējot pie gadu vecākām konkurentēm, Gerda izcīnīja otro vietu. Atšķirībā no vasaras sezonas, kad meitenes un sievietes sacenšas septiņcīņā, ziemā meitenēm un sievietēm jātiek galā tikai ar piecām disciplīnām, kā arī tās visas jāveic vienā dienā. Visu sacensību laiku Gerda atradās stabilā otrajā vietā. Rezultāti pa disciplīnām – 60 metru barjeras 9,53 sekundes, augstlēkšanā 1,50 metri, lodes grūšanā 11,11 metri, tāllēkšanā 5,34 metri un 800 metru skrējienā 2 minūtes un 39,57 sekundes. Summā sakrājot 3325 punktus un izcīnot otro vietu.

Divas dienas vēlāk, 15. decembrī vairāki Bauskas un Iecavas novada sportisti veiksmīgi startēja Ventspils sporta skolas “SPARS” sacensībās vieglatlētikā “Ziemassvētku Kauss 2018”. Veiksmīgi starti Bauskas BJSS sportistiem. Augstlēkšanā pārvarot 1,60 metrus augsto latiņu un tāllēkšanā aizlecot 5,65 metrus tālu divas bronzas godalgas izcīnīja Amanda Savicka. Jauniešiem 60 metru barjerskrējienā uz goda pjedestāla kāpa divi Bauskas novada sportisti Kristaps Sunteiks izcīnīja otro vietu, bet pie bronzas medaļas tika Kristiāns Lauva. Abi puiši veiksmīgi startēja arī citās disciplīnās, Kristiāns tāllēkšanā ar 6,06 metrus tālu lēcienu izcīnīja otro vietu, bet kārtslēkšanā Kristaps palika otrais.

 

Rakstu veidoja: Renārs Burgevics

Share
Archives