bauskasbjss

Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

Jūlija mēnesī Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi startējuši sacensībās Jelgavā. Zemgales Olimpiskā centra stadionā 21. jūlijā notika U16 un U20 Baltijas valstu sacensības, bet nedēļu iepriekš 14. jūlijā vieglatlēti sacentās „Sportland” kausa piektajā posmā. Atzīstami rezultāti arī mūspuses sportistiem.

Labākie U16 un U20 vecuma grupas vieglatlēti no Baltijas valstīm 21. jūlijā sacentās ikgadējā Baltijas komandu čempionātā. Viņu vidū arī vairāki vieglatlēti no Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas(BJSS).

300 metru barjerskrējienā par čempionu ar jaunu personīgo rekordu 40,39 sekundes kļuva Kristiāns Lauva. K. Lauva kāpa uz goda pjedestāla arī 110 metru barjerskrējienā, kurā viņam nācās piekāpties Igaunijas sportistam. Līdz ar to Kristiānam otrā vieta, ar rezultātu 15,28 sekundes. U16 vecuma grupā Latvijas izlasi pārstāvēja arī Gerda Kerija Dreimane, kura startēja tāllēkšanā. Ar 5,09 metrus tālu lēcienu viņai šoreiz nācās samierināties ar piekto vietu. Tāpat tāllēkšanā startēja arī Arvis Sūna kurš ar rezultātu 5,62 palika sestais. Latvijas U16 vieglatlēti kopvērtējumā ar 155 punktiem izcīnīja otro vietu.

U20 vecuma grupā Latvijas izlasei arī otrā vieta, tiesa līdz pirmajai vietai pietrūka vien seši punkti, uzvara Lietuvas vienaudžiem. Savu pienesumu punktu summai deva arī BJSS vieglatlēti Emīls Rūgums un Amanda Savicka. Emīlam sudrabs 110m barjerskrējienā. Viņa rezultāts 14,39 sekundes. Veiksmīgs starts padevās arī A. Savickai. Amandai bronza šķēpa mešanā ceturtās vietas īpašnieci pārsējot par diviem centimetriem. Kā arī A. Savickai ar jaunu personīgo rekordu 14,87 sekundes ceturtā vieta 100 metru barjerskrējienā.

Nedēļu pirms Baltijas čempionāta, 14. jūlijā Bauskas vieglatlēti turpat Jelgavā sacentās „Sportland” kausa piektajā posmā. Arī šajās sacensībās mūspuses sportistiem ļoti atzīstami rezultāti. Sacensības notika trīs vecuma grupās U16, U20 un pieaugušajiem.

U16 vecuma grupā otrā vieta 400 metru skrējienā Kristiānam Lauvam. Veiksmīgi startēja arī U20 vecuma vieglatlēti. Kristaps Sunteiks, startējot pie divus gadus vecākiem sportistiem, izcīnīja otro vietu 110 metru barjerskrējienā. 100 metru barjerskrējienā juniorēm uzvara Amandai Savickai. Viņai arī trešā vieta tāllēkšanā.

Divas godalgas BJSS arī pieaugušo sportistu konkurencē. Trešā vieta 400 metru skrējienā ar rezultātu 51,79 sekundes Rivo Vožniakam. Ilona Dramačonoka ar jaunu personīgo rezultātu 14,15 sekundes bija labākā 100 metru barjerskrējienā dāmām. Ilonai arī balva kā augstvērtīgākā rezultāta īpašniecei.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show thumbnails]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Share
Archives