bauska.sportaskola@
bauskasnovads.lv

+371 63922852
+371 25618037

12. oktobrī Birzgalē, Birzgales pamatskolā, norisinājās 2019. gada Latvijas jauniešu komandu čempionāts galda tenisā. Šajā čempionātā piedalījās arī mūsu jaunie tenisisti.

Ļoti pārliecinošu sniegumu un uzvaru čempionātā izcīnīja mūsu Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) kopā ar Montu Milzeri (Dartija) un Anastasiju Rudu (Dartija). Elīza parādīja labu sniegumu, visā turnīrā nezaudējot nevienā setā, un apliecinot komandas līderes statusu.

2. vietu čempionātā izcīnīja GTK Salaspils komanda, kurā startēja Poļina Staševska un Darja Grigrojeva. 3. vietu izcīnīja Liepājas RSS komanda, kurā startēja Katrīna Ate un Agneta Smiltniece.

Tāpat labu sniegumu parādīja mūsu jaunā galda tenisiste Marta Grigus, kurai kopā ar Valēriju Kosenko (GTK Namejs, Rīga) nedaudz pietrūka līdz medaļām, beigās komandai izcīnot 4. vietu.

5. vietā ierindojās Bauskas BJSS komanda, kurā startēja Monta Kvedare un Melānija Nemane. Jaunās tenisistes parādīja atzīstamu sniegumu, ņemot vērā mazo pieredzi un spēļu praksi, izcīnot arī svarīgas uzvaras šajā čempionātā.