4. oktobrī norisinājās Bauskas novada sacensības Rudens komandu krosā zēniem un meitenēm, kopā pulcējot 183 dalībniekus – 61 komandu.

Dalībniekus iedalīja 4 vecuma grupās – 2000./2003.g.dz., 2004./2005.g.dz., 2006./2007.g.dz., 2008./2010.g.dz., katru komandu pārstāvēja 3 skolēni. 

Kopvērtējums pamatskolu grupā

1.skolu grupa

  1. Bauskas Valsts Ģimnāzija -3p
  2. Bauskas pilsētas pamatskola – 4p
  3.  Bauskas 2. vidusskola – 6p
  4.  Pilsrundāles vidusskola – 11p
  5. Bauskas sākumskola – 15p

2.skolu grupa

  1.  Griķu pamatskola – 11p
  2.  Vecsaules pamatskola – 15p
  3.  Īslīces pamatskola – 20p
  4.  Codes pamatskola – 22p
  5.  Uzvaras pamatskola – 26p
  6.  Mežotnes pamatskola 

Kopvērtējums vidusskolu grupā:

  1.  Bauskas Valsts Ģimnāzija – 2p
  2. /3. Bauskas 2. vidusskola – 6p

2. / 3. Saulaines TS – 6p

4. Pilsrundāles vidusskola  

 

Zelta medaļas ieguva:

Stafetes skrējiens 3x1000m zēni 2000./2003.g.dz.

Vieta

Skola, vārds, uzvārds Laiks
 

I

Bauskas V.Ģ.  

1.     Varis Jātnieks

2.     Markus Jakobsons

3.     Kristiāns Lauva

 

8:26,1

Stafetes skrējiens 3x750m meitenes 2000./2003.g.dz.

Vieta

Skola, vārds, uzvārds Laiks
   

I

Bauskas V.Ģ.  

1.     Daiga Bergmane

2.     Līva Klints

3.     Keita Ramona

 

6:29,7

Stafetes skrējiens 3x1000m zēni 2004./2005.g.dz.

Vieta

Skola, vārds, uzvārds Laiks
I Bauskas V.Ģ.  

1.     Gints Zilpuris

2.     Ernests Limbergs

3.     Kristaps Sunteiks

 

9:21

Stafetes skrējiens 3x750m meitenes 2004./2005.g.dz.

N.p.k

Skola, vārds, uzvārds Laiks
I Bauskas V.Ģ.  

1.     Selīna Balakāne

2.     Sintija Krēgere

3.     Elza Vārna

 

 

6:21,5

Stafetes skrējiens 3x750m zēni 2005./2006.g.dz.

N.p.k

Skola, vārds, uzvārds Laiks
   

I

Bauskas V.Ģ.  

1.     Daniels Geidžūns

2.     Roberts Miezītis

3.     Nauris Roķis

 

5:51,3

Stafetes skrējiens 3x500m meitenes 2006./2007.g.dz.

N.p.k

Skola, vārds, uzvārds Laiks
I Bauskas pilsētas pamatskola  

1.     Sanija Maskale

2.     Anna Sibilla Pumpure

3.     Krista Kristiāna Tene

 

4:24

Stafetes skrējiens 3x500m zēni 2008./2010.g.dz.

N.p.k

Skola, vārds, uzvārds Laiks
   

I

Bauskas pilsētas pamatskola  

1.     Jānis Maskals

2.     Jānis Rumba

3.     Raines Līvmanis Dankbars

 

4:15

Stafetes skrējiens 3x500m meitenes 2008./2010.g.dz.

N.p.k

Skola, vārds, uzvārds Laiks
   

I

Pilsrundāles vidusskola  

1.     Katrīna Ārente

2.     Kristiāna Anspoka

3.     Amanda Opočkina

 

4:40