Latvijas 8.jaunatnes olimpiāde, no 5.-7.jūlijam, norisinājās Jelgavā, kur Bauskas sporta skolu pārstāvēja 5 sporta veidi – brīvā cīņa, vieglatlētika, galda teniss, pludmales volejbols un basketbols. Kopā izcīnītas 10 medaļas, 1 zelta medaļa, 6 sudraba medaļas un 3 bronzas medaļas.
BRĪVĀ CĪŅA
🔸Linda Sakne 2002.g. (J.Ručkānovs) 73kg – 2.vieta.
🔹Andrejs Maslabojevs 2002.g. (J.Ručkānovs) 71kg – 3.vieta.
🔸Keita Bērzleja 2002.g. (J.Ručkānovs) 65 kg – 2.vieta.
🔹Edgars Kozlovskis 2004.g. (J.Ručkānovs) 60 kg – 5.vieta.
🔹Gints Zilpuris 2004.g. 51kg – 5.vieta
🔹Kristiāns Aleksejevs 2002.g. (A. Vasiļjevs) 80 kg – 1.vieta.
🔹Krišjānis Ķikurs 2002.g. (A. Vasiļjevs) 71kg – – 2.vieta.
🔹Jēkabs Ķikurs 2004.g. (A. Vasiļjevs) 48 kg – 2.vieta.
🔹Edijs Rutka 2003.g. (A. Vasiļjevs) 51 kg – 9.vieta.
🔹Kristofers Muižnieks 2003.g. (A. Vasiļjevs) 80 kg – 8.vieta.
VIEGLATLĒTIKA
🔹Emīlam Artim Elmanim (R. Maķevics) – 2.vieta tāllēkšanā – 6.60m.
🔹Akselam Gribam (R.Maķevics) – 2.vieta diska mešanā – 42.22m.
🔹Kristiānam Lauvam (R. Maķevics) – 3.vieta 110m barjerskrējienā – 15.26s, kā arī 3.vieta tāllēkšanā – 6.33m.
🔸Elīzai Kupčai (R. Maķevics) – 5.vieta lodes grūšanā – 12.59m, diska mešanā – 24.07m.
🔹Rainers Mucenieks (V.Zariņš) – 100m – 12.14s, tāllēkšanā – 6.00m.
🔹Sandijs Jevmenovs (I. Dramačonoka)- 100m – 12.16s, 200m – 24.44s.
🔹Ralfs Strioga (V. Zariņš) – 100m – 12.23s, tāllēkšanā – 5.77m.
🔸Daiga Bergmane (R. Maķevics /I. Dramačonoka) – 100m/b – 17.59s, 100m – 13.96s, 200m – 28.99s.
🔸Keita Enija Ramona (R. Maķevics/M.Rūgums)- 14.33s, 200m – 29.33s, lodes grūšanā – 10.35m.
🔹Markuss Jākobsons (A.Indriksone)- 2000m kavēkļu skrējiens – 7:06,58s.
🔹Mazā zviedru stafetē puišiem 4.vieta – 2:05,33. Komandā startēja – Rainers Mucenieks, Sandijs Jevmenovs, Kristaps Sunteiks, Kristiāns Lauva.
PLUDMALES VOLEJBOLS
(G.Mašinskis)
🔹Zēni: 17.-20. vieta (23)
1.Roberts Smilga 2003.g. 
2. Kristers Mauriņš 2003.g.
🔸Meitenes: 21.-27. vieta (27)
1.Evelīna Nagliša 2004.g. 
2.Elīna Pluta 2005.g.
GALDA TENISS
(A.Šutka)
🔸Terēze Tabea Druviņa 2001. g. – 10.vieta (17)
BASKETBOLS: 10.vieta (29)
(J.Ojāru)
🔹Arvis Sūna 2004.g. 
🔹Ralfs Bēka 2004.g.
🔹Rihards Rācenājs 2005.g.
🔹Krišjānis Kugrēns 2004.g.
📸Uldis Varnevics