Nedēļas nogalē, 29.-30.jūnijā, Ventspilī, par medaļām Latvijas čempionātā, cīnījās Bauskas U-16 grupas vieglatlēti, kā arī pirmajā Latvijas čempionātā daudzcīņās U-14 grupai, par jauniem personīgajiem rekordiem un medaļām, cīnījās jaunie Bauskas atlēti🏃‍♂️

U-16 grupā

🔸Gerdai Kerijai Dreimanei 1.vieta tāllēkšanā ar jaunu personīgo rekordu – 5.82m, 2.vieta 100m barjerskrējienā – 15.33s.
🔹Arvim Sūnam 2.vieta 110m/b – 15.49s, 2.vieta tāllēkšanā – 6.27m.
🔹Gustavam Pļevokam 1.vieta kārtslēkšanā – 2.90m.
🔹Rendijam Gribam 3.vieta kārtslēkšanā – 2.70m.
🔹Andris Skadiņš lodes grūšanā – 11.96m, diska mešanā – 34.50m, šķēpa mešanā – 42.46m.
🔸Samanta Dorči 300m/b – 49.43s.
🔸Annija Miļūne 100m – 13.36s.
🔹Jorens Maskals 100m – 12.29s.
🔹Ralfs Strazdiņš augstlēkšanā – 1.50m.
🔹Jānis Strazdiņš lodes grūšanā – 9.58m.
🔸Selīna Balakāne augstlēkšanā – 1.35m.
🔸Kristija Anna Kalniņa lodes grūšanā – 8.59m.
🔹Ernests Limbergs 400m – 1:02,07s, 300m/b – 49.86s.

🔸4x100m stafetē 1.vieta – 52.58s, Bauskas komandai, kurā startēja Samanta Dorči, Annija Miļūne, Selīna Balakāne, Gerda Kerija Dreimane.
🔹Arī Bauskas puišiem 4x100m stafetē 1.vieta – 47.52s, komandā startēja – Rendijs Griba, Jorens Maskals, Gustavs Pļevoks, Arvis Sūna.

🔸Zviedru stafetē 4.vieta – 2:30,23s, Bauskas meitenēm, komandā startēja – Selīna Balakāne, Annija Miļūne, Samanta Dorči, Gerda Kerija Dreimane.
🔹Taču puišiem šajā stafetē 2. vieta – 2:09,67s, komandā startēja – Rendijs Griba, Jorens Maskals, Gustavs Pļevoks, Arvis Sūna.

U-14 grupā daudzcīņās
6-cīņā meitenēm

🔸Annai Gabrielai Hofmanei 1.vieta (60m/b- 9.43s, augstlēkšanā – 1.51m, lodes grūšanā – 9.80m, tāllēkšanā – 4.96m, šķēpa mešanā – 19.20m, 800m – 2:33,83s), kopā – 3438 punkti.
🔸Artai Marijai Dreimanei 4.vieta (60m/b- 10.12s, augstlēkšanā – 1.48m, lodes grūšanā – 8.09m, tāllēkšanā – 4.68m, šķēpa mešanā – 25.39m, 800m – 2:37,52s), kopā – 3160 punkti.
🔸Tīnai Jakubonei 5.vieta (60m/b- 10.17s, augstlēkšanā – 1.42m, lodes grūšanā – 9.63m, tāllēkšanā – 4.63m, šķēpa mešanā – 29.70m, 800m – 3:22,36), kopā – 2837 punkti.
🔸Denīze Rence – (60m/b- 10.92s, augstlēkšanā – 1.48m, lodes grūšanā – 5.88m, tāllēkšanā – 4.54m, šķēpa mešanā – 26.40m, 800m – 3:06,54s), kopā – 2567 punkti.
🔸Anna Sibilla Pumpure – (60m/b- 10.90s, augstlēkšanā – 1.36m, lodes grūšanā – 8.72m, tāllēkšanā – 4.18m, šķēpa mešanā – 18.51m, 800m – 3:10,23), kopā – 2356 punkti.
🔸Anna Kose – (60m/b- 11.94s, augstlēkšanā – 1.30m, lodes grūšanā – 8.14m, tāllēkšanā – 3.35m, šķēpa mešanā – 27.03m, 800m – 2:57,99), kopā – 2183 punkti.
🔸Nikola Strazdiņa – (60m/b- 12,46s, augstlēkšanā – bez.rez., lodes grūšanā – 8.22m, tāllēkšanā – 3.88m, šķēpa mešanā – 15.56m, 800m – 3:57,71), kopā – 1244 punkti.
7-cīņā zēniem

🔹Atvaram Ernestam Paļulim – 4.vieta (60m- 8.33s, tāllēkšanā- 4.52m, lodes grūšanā – 10.27m, augstlēkšanā- 1.51m, 60m/b – 9.49s, šķēpa mešanā – 28.18m, 1000m – 3:10.33s), kopā – 3143 punkti.
🔹Ņikitam Kozlovam – 6.vieta (60m- 8.50s, tāllēkšanā- 4.59m, lodes grūšanā – 7.05m, augstlēkšanā- 1.33m, 60m/b – 9.88s, šķēpa mešanā – 22.93m, 1000m – 3:06,42s), kopā – 2677 punkti.

Izmantotā saite – athletics.lv

Foto📸 Guntis Berzinsh Photography

Rakstu sagatavoja – Solvita Dzilnava.