Piektdien, 26.04.2019., norisinājās Bauskas novada sacensības Pavasara krosā, kas pulcēja 293 dalībniekus, tai skaitā 135 meitenes un 158 zēnus.Pavasara krosā piedalījās gan Bauskas BJSS audzēkņi, gan Bauskas novadu skolu skolēni. Dalībniekus iedalīja 9 vecuma grupās ar sekojošām distancēm –

2010.g.dz.- 500m;

2009.g.dz.-500m;

2008g.dz.- meitenes 500m, zēni 750m;

2007.g.dz. – meitenes 750m, zēni 1000m;

2006.g.dz. – meitenes 750m, zēni 1000m;

2005.g.dz. – meitenes 1000m, zēni 1500m;

2004.g.dz. – meitenes 1000m, zēni 2000m;

2003.g.dz. – meitenes 1500m, zēni 2000m;

1999.-2002.g.dz. – meitenes 1500m, zēni 3000m.

 

Godalgotās vietas

2010.g.dz.- meitenes 500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Kristiāna Ķiseļeva 122 1:20,63 Bauskas sākumskola
2 Alise Emīlija Grizāne 248 1:22,32 Griķu pamatskola
3 Viktorija Tjuha 28 1:23,25 Bauskas 2. vidusskola

2010.g.dz.- zēni 500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Timurs Kuzmičs 121 1:20,19 Bauskas sākumskola
2 Marko Biezais 26 1:24,03 Bauskas 2. vidusskola
3 Marks Mercs 30 1:25,06 Bauskas 2. vidusskola

2009.g.dz.- meitenes 500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Ance Gaile 211 1:19,56 Īslīces pamatskola
2 Samanta Šimkūna 251 1:20,53 Griķu pamatskola
3 Felecita Leonora Feigina 112 1:22,97 Bauskas sākumskola

2009.g.dz.- zēni 500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Ralfs Ozols 37 1:13,38 Bauskas 2. vidusskola
2 Jānis Rumba 147 1:17,56 Bauskas pilsētas pamatskola
3 Alekss Blaževics 33 1:19,16 Bauskas 2. vidusskola

2008.g.dz.- meitenes 500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Aleksandra Mitusova 254 1:14,47 Griķu pamatskola
2 Kristiāna Anspoka 403 1:18,72 Pilsrundāles vidusskola
3 Katrīna Ārente 404 1:19,81 Pilsrundāles vidusskola

2008.g.dz.- zēni 750m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Roberts Jakubonis 115 1:56,2 Bauskas sākumskola
2 Kristers Roznieks 482 2:00,9 Vecsaules pamatskola
3 Mareks Jātnieks 253 2:03,6 Griķu pamatskola

2007.g.dz.- meitenes 750m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Anna Kose 374 2:02,3 Uzvaras vidusskola
2 Monta Kurmēņeva 244 2:02,5 Codes pamatskola
3 Krista Kristiāna Tene 151 2:03,8 Bauskas pilsētas pamatskola

2007.g.dz.- zēni 1000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Ņikita Kozlovs 46 03:14,1 Bauskas 2. vidusskola
2 Maikls Burmistrovs 110 03:16,0 Bauskas sākumskola
3 Markuss Nikolajs Trofimovs 109 03:23,4 Bauskas sākumskola

2006.g.dz.- meitenes 750m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Arta Marija Dreimane 101 1:54,4 Bauskas sākumskola
2 Denīze Rence 390 1:56,7 Pilsrundāles vidusskola
3 Monta Ungurjana 395 2:01,0 Pilsrundāles vidusskola

2006.g.dz.- zēni 1000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Nauris Roķis 106 3:11,48 Bauskas sākumskola
2 Atvars Ernests Paļulis 210 3:16,83 Īslīces pamatskola
3 Artis Barauskis 466 3:18,95 Vecsaules pamatskola

2005.g.dz.- meitenes 1000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Selīna Balakāne 5 3:31,42 Bauskas Valsts Ģimnāzija
2 Ance Muceniece 28 3:41,10 Bauskas 2. vidusskola
3 Sofija Mežkaze 394 3:44,07 Pilsrundāles vidusskola

2005.g.dz.- zēni 1500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Andris Skadiņš 4 3:55,2 Bauskas Valsts ģimnāzija
2 Maikls Fekļistovs 466 3:56,3 Vecsaules pamatskola
3 Dāvids Kozlovskis 162 3:56,9 Bauskas pilsētas pamatskola

2004.g.dz.- meitenes 1000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Gerda Kerija Dreimane 2 3:22,20 Bauskas Valsts ģimnāzija
2 Samanta Dorči 163 3:36,13 Bauskas pilsētas pamatskola
3 Eva Štrause 466 3:44,76 Vecsaules pamatskola

2004.g.dz.- zēni 2000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Gints Zilpuris 1 6:28,67 Bauskas Valsts ģimnāzija
2 Jānis Kristiāns Ratiņiks 467 6:33,76 Vecsaules pamatskola
3 Ričards Kalniņš 33 6:41,67 Bauskas 2. vidusskola

2003.g.dz.- meitenes 1500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Nelda Strautzele 30 5:05,7 Bauskas 2. vidusskola
2 Evelīna Alapa 9 5:14,6 Bauskas Valsts ģimnāzija
3 Daiga Bergamne 7 5:17,1 Bauskas Valsts ģimnāzija

2003.g.dz.- zēni 2000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Kristiāns Lauva 208 6:19,95 Īslīces pamatskola
2 Markuss Jākobsons 12 6:43,20 Bauskas Valsts ģimnāzija
3 Alens Andrējevs 153 6:55,23 Bauskas pilsētas pamatskola

1999.-2002.g.dz.- meitenes 1500m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Amanda Savicaka 31 4:25,7 Bauskas 2. vidusskola
2 Kitija Frolova 32 4:29,6 Bauskas 2. vidusskola
3 Valērija Novikova 507 5:10,8 Saulaines TS

1999.-2002.g.dz.- zēni 3000m

Vieta Vārds, Uzvārds Dalībnieka nr. Laiks Skola
1 Varis Jātnieks 17 09:18,64 Bauskas Valsts ģimnāzija
2 Rinalds Smilga 400 09:45,92 Pilsrundāles vidusskola
3 Reinis Sūna 391 09:47,45 Pilsrundāles vidusskola